Producenci
Opcje przeglądania

Bębny do broni czarnoprochowej

Będąc posiadaczem rewolweru czarnoprochowego niejednokrotnie zadawałeś sobie pytanie jak polepszyć swój komfort użytkowania broni. Niewątpliwie dużym atutem rewolweru czarnoprochowego jest możliwość wymiany bębna.

Bęben do broni czarnoprochowej wymontowany z ramy rewolweru można łatwo załadować przy pomocy pobijaka lub prasy do ładowania bębnów. Posiadając w większej ilości bębny do broni czarnoprochowej niewątpliwie poprawiasz swój komfort użytkowania broni, nie tracisz zbędnego czasu na strzelnicy na ładowanie broni.

Bęben Pietta

Marka Pietta w swojej ofercie posiada wiele modeli rewolwerów czarnoprochowych. Często bębny różnią się pomiędzy samym modelem – dobrym przykładem jest tutaj rewolwer colt navy z mosiężną i stalową ramą – bębny nie są wymienne.

Bęben Uberti

Bębny marki Uberti są tańsze od bębnów marki Pietta. Nie znaczy to jednak, że kupując bęben marki Uberti będziemy mogli go zastosować w broni marki Pietta. Bębny do rewolwerów tych dwóch włoskich marek nie są takie same, nie można ich stosować wymiennie.

Bęben Uberti Cattleman

Bęben Cattleman od firmy Uberti często sprawia użytkownikowi, który dokonał zakupu lekkie problemy. Sytuacja ma miejsce dlatego, że bęben jest lekko nadwymiarowy w porównaniu do miejsca w ramie rewolweru. Należy drobnym papierem ściernym zeszlifować czoło bębna w celu wciśnięcia go na odpowiednie miejsce. Nie jest to wada, bębny są tak wykonane celem dobrego dopasowania do broni.

Bęben Remington

Do rewolwerów Remington występują 2 typy bębnów – bęben oksydowany oraz bęben INOX. W obrębie danej marki np. Pietta te bębny można stosować wymiennie, nie różnią się żadnymi parametrami poza materiałem użytym do produkcji.

W naszej ofercie znajdziesz bębny do wszystkich rewolwerów czarnoprochowych dostępnych w naszym sklepie z czarnoprochowcami. Posiadamy bębny do: Remington Pietta, Remington Uberti, Remington Pedersoli, Pocket Pietta, Pocket Uberti, Peacemaker Pietta, Cattleman Uberti.

Każdy posiadacz rewolweru czarnoprochowego powinien być wyposażony obowiązkowo w klucz do kominków. Jest to niezbędne narzędzie do zapewnienia długiej i bezobsługowej pracy bębna rewolwerowego.

 

BĘBNY

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl