Producenci
Opcje przeglądania

Karabiny czarnoprochowe odtylcowe

Dużą popularnością cieszą się w naszym sklepie karabiny czarnoprochowe, które ładowane są od tyłu (odtylcowe). Ich ładowanie odbywa się najczęściej poprzez mosiężną gilzę lub specjalną łuskę, w której należy umieścić ołowiany pocisk oraz odpowiednią naważkę prochową. Niektóre karabiny odtylcowe pozwalają na strzelanie na dość duże dystanse – nawet do 1000 metrów. Najpopularniejszymi karabinami na gilzy w naszej ofercie są modele jak Pietta Smith oraz Saguaro Sharps.

W naszym sklepie dostępne są karabiny marek, jak: Pietta, Pedersoli, Uberti oraz Ardesa. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, posiadamy towar z pewnego i legalnego źródła. Realizujemy gwarancje na zakupioną broń w naszej firmie oraz służymy serwisem pogwarancyjnym broni czarnoprochowej.

Karabiny czarnoprochowe bez zezwolenia

Karabiny czarnoprochowe z naszej oferty dostępne są bez zezwolenia. Gdy sytuacja wygląda inaczej, jest to każdorazowo zaznaczone w opisie produktu. Wszystkie karabiny rozdzielnego ładowania, wyprodukowane przed rokiem 1885r. Nie wymagają one pozwolenia na zakup oraz posiadanie. Należy z dużą ostrożnością podchodzić do karabinu z nieznanego oraz niepewnego źródła, ponieważ broń może okazać się sprzeczna z ustawą o broni i amunicji, a tym samym być nielegalna.

W sklepie na Podkarpaciu w Stalowej Woli mamy dostępne wybrane modele broni. W przypadku chęci zakupu osobiście w naszym sklepie stacjonarnym warto przed przyjazdem do nas potwierdzić telefonicznie dostępność danego modelu broni. Sukcesywnie i nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Karabiny czarnoprochowe – kaliber

Jednym z najpopularniejszym kalibrem karabinów czarnoprochowych jest .45 oraz .50. Modele naturalnie występują w wielu innych kalibrach, jak: .54, .451, 12 GA, .577, .58, 20 GA, .72.

Karabiny czarnoprochowe kapiszonowe

Karabiny czarnoprochowe dostępne w naszym sklepie zazwyczaj posiadają zamek kapiszonowy. Przeznaczone są do nich kapiszony w rozmiarze 4mm lub 6mm. Jako amunicję do strzelania możemy stosować kule na flejtuchu oraz pociski ołowiane jak lyman, target, sharps, minie.

Karabiny czarnoprochowe odprzodowe

Pierwsze jednostki, które zostały skonstruowane w epoce ładowane były odprzodowo. Ładowanie odprzodowe odbywa się w kolejności – czarny proch, przybitka lub bezpośrednio kula na flejtuchu. Całość dobijamy pobojczykiem, który z reguły jest dołączony do broni. Najpopularniejszy karabin odprzodowy w naszej ofercie, to Rolling Block w kalibrze .50.

Do każdego sprzedawanej broni w naszym sklepie podchodzimy ze szczególną uwagą, sprawdzamy poprawność działania mechanizmów przed wysyłką. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta. W ofercie posiadamy również pełne wyposażenie do każdego modelu broni.

KARABINY CZARNOPROCHOWE

Karabin Rolling Block Pedersoli kal. .50 Karabin Rolling Block Pedersoli kal. .50
Producent: PEDERSOLI
Cena:

4 299,00 zł

zobacz więcej
Karabin Smith Cavalry Pietta 1857 kal. .50 Karabin Smith Cavalry Pietta 1857 kal. .50
Cena:

5 498,00 zł

zobacz więcej
Dubeltówka kapiszonowa kal. 12 Pedersoli z czokami Dubeltówka kapiszonowa kal. 12 Pedersoli z czokami
Producent: PEDERSOLI
Cena:

4 999,00 zł

zobacz więcej
Karabin czarnoprochowy Kentucky Ardesa kal. .45 Karabin czarnoprochowy Kentucky Ardesa kal. .45
Producent: ARDESA
Cena:

1 699,00 zł

zobacz więcej
Karabin Kentucky kal.45 Karabin Kentucky kal.45
Producent: PEDERSOLI
Cena:

2 650,00 zł

zobacz więcej
Karabin Rolling Block Pedersoli .50 ZESTAW Karabin Rolling Block Pedersoli .50 ZESTAW
Producent: PEDERSOLI
Cena:

4 078,00 zł

zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl