Producenci
Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Derringery

Derringer to pistolet czarnoprochowy o charakterystycznym kształcie. Jego wymiary pozwalają z łatwością przenosić broń w skrytej postaci (np. w kaburze przy pasie). Derringery przeznaczone są do strzelania amunicja rozdzielnego ładowania (czarny proch, przybitka, kulą lub pocisk ołowiany). Pistolet Derringer posiada kapiszonowy zamek. W zależności od modelu oraz producenta repliki różnią się kalibrem oraz ilością luf, a także ich długością. Derringer to broń, na którą nie jest wymagane posiadanie zezwolenia (dla osób pełnoletnich).

DERRINGERY

Pistolet Derringer Great Gun .45 3,5" matowy Pistolet Derringer Great Gun .45 3,5" matowy
Producent: Great Gun
Cena:

2 199,00 zł

zobacz więcej
 Pistolet Derringer Great Gun 9mm 3,5" matowy Pistolet Derringer Great Gun 9mm 3,5" matowy
Producent: Great Gun
Cena:

1 499,00 zł

zobacz więcej
 Pistolet Derringer Great Gun 9mm 4,5" matowy Pistolet Derringer Great Gun 9mm 4,5" matowy
Producent: Great Gun
Cena:

1 399,00 zł

zobacz więcej
 Pobijak do derringera Great Gun 9mm 5" Pobijak do derringera Great Gun 9mm 5"
Producent: Great Gun
Cena:

35,00 zł

zobacz więcej
Derringer Great Gun Czarny .54 4" Derringer Great Gun Czarny .54 4"
Producent: Great Gun
Cena:

2 399,00 zł

zobacz więcej
Derringer Great Gun Dimini .45 3" zestaw Derringer Great Gun Dimini .45 3" zestaw
Producent: Great Gun
Cena:

2 152,00 zł

zobacz więcej

Derringer dwulufowy Great Gun

Jednymi z najpopularniejszych derringerów są repliki od czeskiego producenta Great Gun. Derringery Great Gun to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania.

Derringer Great Gun posiada dwie gwintowane lufy. Wybór lufy, z której chcemy oddać strzał dokonywany jest poprzez selektor, umieszczony bezpośrednio na kurku.

Amunicja przeznaczona do derringera jest różnorodna. Można stosować zarówno kule ołowiane z flejtuchem, jak i pociski ołowiane typu REAL lub MAXIBALL.

Deringer - cena

Cena derringera jest dość zróżnicowana. Najprostszy pistolet typu deringer dostępny jest w cenie około 900 zł i posiada konstrukcję jednolufową. Cena repliki w dużej mierze zależy od wykończenia broni, długości lufy oraz kalibru. Najpopularniejsze są modele w kalibrze .45 z lufą o długości 3-4 cali, ich cena kształtuje się na poziomie około 1600 zł. Jeśli zależy nam na jakości wykończenia to warto zastanowić się nad wersjami ze stali nierdzewnej (INOX) oraz tych pokrytych chromem. Większość derringerów Great Gun dostarczana jest w stylizowanej drewnianej skrzyni.

Broń na lata - derringer Great Gun

Derringer Great Gun to broń na długie lata. Świadczy o tym trwała konstrukcja, a także dożywotnia gwarancja udzielona przez producenta. Broń posiada bardzo prostą budowę o niskim poziomie skomplikowania. Broń bez problemu może rozebrać i złożyć każdy, kto dysponuje śrubokrętem.

Do ładodowania derringera nie potrzeba specjalistycznych i drogich akcesoriów. Wystarczy dedykowany pobijak, którym dopychamy kulę do dna lufy.

Derringery przystosowane są do użytkowania wraz z kapiszonami o średnicy 4 mm. Warto stosować kapiszony wzmocnione, które z racji na wydłużony kanał zapłonowy gwarantują skuteczność zapłonu.

Niezbędnym akcesorium jest klucz do kominków, w przypadku derringera jest on specjalnie wyprofilowany, tak aby można było wykręcić kominek bez trudu.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl