Formy płatności

KONTO DO WPŁAT

76 1140 2004 0000 3402 7585 2443
 
EL-COLT Marek Szymik
ul.Okulickiego 33a/9
37-450 Stalowa Wola
 
W celu szybkiej realizacji transakcji w tytule prosimy o podanie nr zamówienia.
 


FORMY PŁATNOŚCI


Sklep internetowy Elcolt.pl udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie w zależności od kraju, do którego ma zostać dostarczony zamówiony towar.

I. DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu PayU.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.


Serwis PayU posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Możesz dokonać zapłaty z góry za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przez system Paczkomatów InPost.

Płatność przy odbiorze pobranie

Wybierając taką formę płatności, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub, w przypadku odbioru zamówionego towaru z Paczkomatu InPost, za swoje zakupy zapłacisz przez otrzymany link do płatności (e-transfer) albo kartą płatniczą (Visa visa, Visa Electron Visa Ellectron, MasterCard master, Maestro Maestro).

Kupony Rabatowe

Możesz łączyć powyższe formy płatności w taki sposób, że masz możliwość zapłacić za część wartości zamówienia Kuponem Rabatowym lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24 w przypadku, gdy towar ma zostać dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przez system Paczkomatów InPost, albo możesz zapłacić za część zamówienia Kuponem Rabatowym a za część gotówką u kuriera przy odbiorze zamówionego towaru dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej. Masz także możliwość zapłaty za część wartości zamówienia Kuponem Rabatowym a za część szybkim przelewem bankowym (e-transfer) w przypadku odbioru zamówionego towaru z Paczkomatu InPost. Kuponem Rabatowym możesz również pokryć koszty całego zamówienia, łącznie z ewentualnymi kosztami przesyłki.

 

Rezerwacja online –zakup, odbiór i płatność w sklepie firmowym Elcolt. W przypadku wybrania opcji rezerwacji online, zarezerwowany towar zostanie zarezerwowany na dane podane podczas składania zamówienie w e-sklepie. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, wówczas zarówno zakup, jak i płatność oraz odbiór towaru dokonywane są bezpośrednio w sklepie firmowym Elcolt. Zapłata może nastąpić gotówką lub kartą płatniczą. Rezerwacją do salonu objęte są produkty, które nie mają statusu "na zamówienie"

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl