Producenci
Opcje przeglądania
Mechanizm spustowy
Zezwolenie na broń
Przeznaczony do modelu
Rodzaj wykończenia
Wykończenie
Kaliber

Broń czarnoprochowa

Broń czarnoprochowa w Polsce dostępna jest bez zezwolenia dla pełnoletnich obywateli. Prawo reguluje ustawa o broni i amunicji z dn. 21 maja 1999r. Ustawa zezwala na posiadanie broni rozdzielnego ładowania wyprodukowanej przed 1885 rokiem oraz jej replik.

Cena broni czarnoprochowej to niejednokrotnie decydujące dla Ciebie kryterium, kiedy chcesz dokonać zakupu. Najtańsze modele broni czarnoprochowej dostępne są już od około 1000-1200zł - rewolwer colt, deringery, rewolwer remington. Najdroższe repliki potrafią osiągnąć cenę około 5000 zł.

Kupując broń czarnoprochową w sklepie posiadającym koncesję na obrót bronią i amunicją posiadasz gwarancję zakupu broni zgodnej z ustawą. U nas nie będziesz mieć problemu z serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Czarny Proch

Zakup czarnego prochu możliwy jest w sklepie z bronią, który posiada magazyn materiałów wybuchowych. Posiadacze czarnoprochowców zakupu mogą dokonać jedynie za okazaniem Europejskiej Karty Broni Palnej (EKBP). Legalne posiadanie czarnego prochu możliwe jest tylko, jeśli posiadamy broń czarnoprochową. Tym samym użyczenie lub odstąpienie czarnego prochu przez inną osobę na strzelnicy lub poza nią nie jest nielegalne.

Kapiszony dostępne są bez zezwolenia.

Amunicja do broni czarnoprochowej

Do broni czarnoprochowej przeznaczona jest ołowiana amunicja, w postaci kul lub pocisków. Najpopularniejszym kalibrem jest .44 oraz .36.

Broń czarnoprochowa używana

Jeśli chcesz dokonać zakupu używanej broni czarnoprochowej, to trafiłeś w dziesiątkę. Od czasu do czasu w naszej ofercie możesz znaleźć broń z drugiej ręki. Zawsze każda sztuka przechodzi u nas przegląd i serwis. Sprzedając broń używaną zawsze sprzedajemy ją z gwarancją – nie szukaj „okazji” i jednostek z niewiadomego źródła. Zakupy w naszym sklepie to zakupy z zadowoleniem.

Broń czarnoprochowa wysyłka

Każdy model broni rozdzielnego ładowania z naszej oferty możesz zamówić poprzez sprzedaż wysyłkową. Wysyłka broni czarnoprochowej dostępna jest po zweryfikowaniu tożsamości kupującego poprzez podanie nr PESEL oraz serii i numeru dowodu osobistego.

Jeśli nie chcesz dokonać zakupu przez internet, to zapraszamy Cię do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się w Stalowej Woli, na podkarpaciu. To około 70km od Rzeszowa i 100 km od Lublina. Przed przyjazdem potwierdź dostępność danego modelu, który Cię interesuje.

Jeśli jesteś niezdecydowany, nie wiesz do końca jakiego dokonać wyboru – zapytaj nas o opinię o broni czarnoprochowej. Pomożemy i doradzimy Ci w wyborze, który spełni twoje oczekiwania.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl